+48 601 071 510 biuro@citiexcellent.pl

O Firmie

Jeżeli szukacie Państwo producenta osłon okiennych, któremu chcecie powierzyć swoje okna, aby profesjonalnie i w dobrej cenie je udekorował? To bardzo dobrze trafiliście!!!Nasza firma działa na Polskim rynku od 1998 roku. Od tego czasu wyspecjalizowaliśmy się do perfekcji w dziedzinie  systemów osłon, przesłon i zadaszeń przeciwsłonecznych.

Jesteśmy jedną z wielu firm- producentów zewnętrznych i wewnętrznych systemów okiennych, służących do dekoracji, zaciemniania i ochrony przed słońcem  i deszczem, oraz do zabezpieczania budynków, domów i mieszkań. Jest jednak coś co nas wyróżnia, to indywidualne podejście do każdego klienta i dopieszczanie jego potrzeb.  Dbamy o najmniejszy szczegół i nigdy nie zdarzyło nam się zostawić niedopracowany projekt. Naszym Klientom zapewniamy profesjonalne doradztwo projekt i  obsługę techniczną, fachowy montaż oraz serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.

Bogata oferta firmy jest systematycznie powiększana i uzupełniana o nowości techniczne.
Wykonujemy zamówienia dla: klientów indywidualnych, klientów instytucjonalnych, zakładów przemysłowych. Oferowane przez nas produkty posiadają wymagane prawem budowlanym aprobaty techniczne i atesty. Na zlecenie wielu firm instalujemy nasze wyroby aranżując całe budynki oraz wnętrza. Pracownicy Firmy Citi Excellent wciąż podnoszą swoje kwalifikacje, by zapewnić Państwu możliwie jak najlepszą i profesjonalną obsługę w zakresie oferowanych usług.

Zostań naszym klientem i przekonaj się sam! Zapraszamy.